23 000 - 28 000 CZK

Svářeč - čerstvě vyučen I zkušený Mág (23.000 - 28.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava-město, Česko
  • Informace o mzde: 23000 - 28000
  • Termín nástupu: 1.9.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš praxi ve svařování s CO2 nebo jsi čerstvý absolvent SOU technického směru? Ať tak či onak, pojď si k nám vydělat, pošli hned email a buď náš MÁG!

Mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu do svého ostravského týmu na pozici:

SVÁŘEČ - ČERSTVĚ VYUČEN I ZKUŠENÝ MÁG (23.000 - 28.000 Kč)

Náplň práce

  • svařování trubek na strojích, případně ručně
  • obsluha a přenastavení robotu dle instrukcí
  • kontrola a případné přebroušení svárů
  • provádění údržby na strojích, hlášení závad

Požadujeme

  • SOU technického směru nebo praxi ve svařování
  • svářečský průkaz 135 (MAG - CO2)
  • základní znalost materiálu a jejich vlastností
  • základní čtení technických výkresů
  • svářečský průkaz 141, 311 (výhodou)
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

  • možnost nástupu ihned
  • férové ohodnocené + měsíční bonusy
  • 25 dnů dovolené
  • čisté pracovní prostředí
  • příspěvky na dopravu, penzijní a životní pojistění
  • vlastní kantýna - vaříme na odpoledních i nočních směnách, výběr až z 8 jídel denně!

  • místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Šárka Secová
Tel.: +420773799242
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3732116   Datum zveřejnění: 5.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23000 - 28000