40 000 - 50 000 CZK

Směnový mistr údržby 40 - 50.000 Kč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Informace o mzdě: 40000 - 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s údržbou? Dokážete koordinovat větší tým lidí a umíte řešit problémy? Pak čekáme právě na Vás!

Náplň práce

  • Řešení problémů vzniklých výrobou
  • Zodpovědnost za výrobní plán a dodržování výrobních postupů
  • Školení zaměstnanců
  • Dodržování zásad bezpečnosti práce na pracovišti
  • Komunikace s výrobním oddělením a dalšími odděleními
  • Pravidelný reporting vedení společnost

Požadujeme

  • SŠ vzdělání - strojní, nebo elektro
  • Praxi na pozici mistra, nebo obdobné pozici
  • Znalost anglického jazyka - alespoň základ
  • Samostatnost, přirozenou autoritu

Nabízíme

  • Moderní pracovní prostředí a fajn kolektiv
  • Zajímavou a pestrou práci
  • Kariérní a osobnostní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. mzdu
  • Benefitní program
  • Dotované stravování

  • Lokalitu: Teplice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3732642   Datum zveřejnění: 29.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 50000