50 000 - 55 000 CZK

Business Data analyst s AJ a NJ Praha

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 50000 - 55000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s reportingem a jste analyticky nastavení? Máte zkušenost z oblasti zadávání veřejných zakázek? Vaší silnou vlastností je schopnost komunikace a zvládáte ji navíc plynně v angličtině a němčině?

Tak hledáme právě Vás!

Globální obchodně-výrobní společnost hledá posilu do svého nákupního oddělení na pozici:

BUSINESS DATA ANALYST s AJ a NJ Praha (50-55.000 Kč)

Náplň práce

  • příprava reportů, forecastů a finančních plánů
  • controlling (faktury, platby, finanční transakce apod.)
  • vytváření analýz a prezentací
  • oznamování a kontrola zadávání veřejných zakázek
  • správa veřejných zakázek v interním systému
  • zodpovědnost za transparentnost zakázek
  • práce s interními daty a podpora nákupního oddělení
  • komunikace s klienty na denní bázi

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • anglický a německý jazyk na pokročilé úrovni
  • praxi na podobné pozici podmínkou (controlling, busienss analyst)
  • předchozí zkušenost z oblasti zadávání veřejných zakázek
  • pokročilou znalost MS Office
  • analytické myšlení a smysl pro detail
  • zálibu v práci s daty, čísly a tabulkami
  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti

Nabízíme

  • práci ve společnosti s celosvětovou působností
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • týden dovolené navíc
  • možnost sick days
  • občasnou práci z domova
  • stravenky, cafeterie
  • penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kamila Javůrková
Tel.: +420777498773
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3733235   Datum zveřejnění: 16.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50000 - 55000