40 000 - 50 000 CZK

IT strážce cest

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáš novou cestu v zaměstnání. Máme pro tebe jízdenku plnou zážitků, které spojuje jedna barva. Žlutá. Budeš projíždět cestami Linuxu a kontrolovat, zda jsou bezpečné. Pohybovat se po sítích celé společnosti a zajišťovat jejich připravenost. Díky tvé práci dojedeš nejen ty, ale i ostatní vždy včas a na správné místo.

Náplň práce

Na svých cestách budeš mít starost o:
  • Správu, údržbu, aktualizaci a zajištění bezpečnosti všech Linux a Windows serverů.
  • Administraci a správu rozsáhlé IT infrastruktury.
  • Administraci core síťové infrastruktury a aktivních síťových prvků.
  • Řešení bezpečnostní politiky, další rozvoj infrastruktury.

Požadujeme

Povinné vybavení na cestu:
  • Znalost GNU/Linux (Debian, CentOS).
  • Znalost provozu a konfigurace služeb Apache, Tomcat, MySQL, etc.
  • Dobrá znalost konfigurace sítí, síťových protokolů, administrace a konfigurace aktivních síťových prvků.
  • Znalost skriptování v Bash.
  • Ochotu držet pohotovost.
  • Výhodou je zkušenost s technologií Cisco, Dell, Mikrotik, CheckPoint.

Nabízíme

Pro zážitky z cest tě vybavíme:
  • Mobilní telefonem.
  • Notebookem.
  • Stravenkami.
  • Systémem benefitů v rámci kafeterie.
  • Slevou na firemní výrobky/služby.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3733440   Datum zveřejnění: 6.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.