Quality engineer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání technického směru a disponujete zkušenostmi v oblasti kvality? Ovládáte německý jazyk a rádi byste jej využívali ve svém zaměstnání? Chcete pracovat pro mezinárodní perspektivní společnost na pozici QUALITY ENGINEER? V tom případě pro vás máme jedinečnou příležitost! Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá pro svůj výrobní závod kandidáta/kandidátku na pozici: QUALITY ENGINEER

Náplň práce

  • Řízení dodavatelských reklamací
  • Vypracování 8D reportů
  • Implementace a hodnocení procesů kvality
  • Práce na interních systémových auditech
  • Denní komunikace s dodavateli
  • Aktivní využití německého jazyka
  • Spolupráce napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi v oblasti kvality, alespoň 1 rok
  • Velmi dobrou znalost německého jazyka podmínkou
  • Zkušenosti s nástroji kvality (KAIZEN, FMEA )
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Komunikativní a dynamickou osobnost
  • ŘP skup. B

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Práce v mezinárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvky na dopravu a volnočasové aktivity

  • Lokalita - Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Koptová
Tel.: +420773799244
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3734118   Datum zveřejnění: 7.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 50000