35 000 - 42 000 CZK

Auditor pro interní předpisy (35-42.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-venkov, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 42000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání? Máte zkušenosti s nastavováním interních procesů, tvorbou směrnic a s prací s ISO normou 9001 ?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Mezinárodní firma s téměř stoletou tradicí hledá kolegu na pozici:

AUDITOR PRO INTERNÍ PŘEDPISY (35-42.000 Kč)

Náplň práce

  • Dohled na dodržování interní dokumentace / pravidel
  • Implementace normativních a legislativních požadavků
  • Připomínkování / schvalování řízené dokumentace
  • Podpora v práci projektového řízení
  • Organizační a administrativní podpora oddělení

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s nastavováním interních procesů (v oblasti kvality)
  • Znalost ISO legislativy, certifikace
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zaměření na detail a iniciativní přístup

Nabízíme

  • Možnost odborného růstu v žádaném oboru
  • Jazykové kurzy
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • A další nadstandardní benefity

  • Místo výkonu práce: Brno-venkov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Simona Hradilová
Tel.: +420773737662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3734740   Datum zveřejnění: 8.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 42000