25 000 - 30 000 CZK

Projektant elektro pro absolventy (25-30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Informace o mzdě: 25000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolventem SŠ/VŠ se zaměřením na elektrotechniku a hledáte své první zaměstnání v oboru? Chcete pracovat ve společnosti, která Vám pomůže růst a předá Vám vlastní zkušenosti a znalosti? Rádi se učíte novým věcem a chcete pracovat v Brně? Pak dále již nehledejte a reagujte na pracovní pozici PROJEKTANT ELEKTRO - JUNIOR ještě dnes!

Úspěšná společnost působící v Brně hledá kandidáta na pozici:

PROJEKTANT ELEKTRO - JUNIOR (25 – 30 000,- Kč)

Náplň práce

  • významné zaučení na pracovní pozici
  • návrh dokumentace k daným projektům
  • komunikace s kolegy při tvorbě technických návrhů
  • projektování rozvoden, sítí, komunikace, řízení apod.
  • užívání technické angličtiny
  • dozor nad realizací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru elektro podmínkou
  • znalost čtení technické dokumentace
  • základní znalost technické angličtiny
  • zkušenosti s programem PC Schematic výhodou
  • vyhláška č. 50/78 Sb. výhodou
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • práci v perspektivní společnosti
  • zaškolení na pracovní pozici
  • profesní i osobnostní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování
  • jazykové a odborné kurzy
  • místo práce: Brno-město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3736950   Datum zveřejnění: 21.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 30000