30 000 - 50 000 CZK

Autoklempíř – autorizovaný servis Brno

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Řípská 27, Brno-Slatina, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi jako autoklempíř, nebo jste vyučen v tomto oboru a chcete se mu věnovat? Chcete být součástí světoznámé značky aut a pracovat v autorizovaném servisu v Brně na jednosměnný provoz? Ozvěte se nám!

Náplň práce

  • Hlavní náplní práce je odstrojování a nastrojování karosářských dílů, provádění oprav karoserií vozů po nehodách či přestavbách vozů lícováním, svářením (velmi omezeně), vyrovnáváním, broušením a dalšími postupy
  • Samozřejmostí jsou zkušební jízdy, instalace ochranných prostředků do vozidla před započetím oprav atd.
  • Provedení předepsané výstupní kontroly včetně vypsání protokolu

Požadujeme

  • Vyučení v obru autoklempíř, nebo praxi na této pozici
  • Povědomí o diagnostice vyžívané pro práci autoklempíř
  • Povědomí o svařování
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Velký zájem o automobily

Nabízíme

  • Jednosměnný provoz - začátek mezi 6:00 a 8:00
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu do až 800 kč
  • Zvýhodněné podmínky pro servis a opravy vlastního vozidla zaměstnance
  • Podpora jazykového vzdělávání (zaměstnavatel přispívá 50% ceny kurzu)
  • Zaměstnanecká bezúročná půjčka v případě nenadálých složitých situací zaměstnance
  • Hrazená školení a certifikace

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Markéta Foglová
Tel.: +420775474383
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3737624   Datum zveřejnění: 12.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 50000