22 800 - 28 800 CZK

Fyzioterapeut (28 800 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Česko
  • Informace o mzdě: 22800 - 28800
  • Termín nástupu: 1.9.2019 nebo dle dohody
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Vás pracovat v zázemí silné a stabilní společnosti? Jste pečlivým pracovníkem, který je schopný pracovat samostatně? Nebojíte se odpovědnosti práce se seniory a chcete pomoct ve zkvalitnění jejich fyzického života?

Pakliže ano, hledáme přímo Vás, do jednosměnného provozu s pružnou pracovní dobou, s možností získat praxi a také skvělé pracovní benefity. Využijte možnosti zaslat nám svůj životopis a rozšířit náš přátelský kolektiv!

FYZIOTERAPEUT (28 800 Kč)

Náplň práce

  • Práce se skupinou seniorů
  • Provádění odborné rehabilitace
  • Spolupráce s ošetřujícím lékařem
  • Důraz na důstojnost klientů
  • Profesionální přístup s dodržováním předpisů

Požadujeme

  • VOŠ/VŠ vzdělání v oboru fyzioterapie s osvědčením k výkonu bez odborného dohledu
  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Očkování proti hepatitidě B
  • Znalost práce na PC
  • Praxe výhodou

Nabízíme

  • Možnost profesního růstu
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na rekreaci
  • Ubytování mezi směnami

  • Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce FYZIOTERAPEUT? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3738064   Datum zveřejnění: 18.11.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22800 - 28800