40 000 - 65 000 CZK

SAPák je chlapák

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Už SAP znáš ze všech stran nebo se ti zalíbil natolik, že ses rozhodl prozkoumat ho v celé jeho šířce i hloubce? Chceš ukázat co vše SAP zvládne, a že to není žádný strašák. Přidej se do našeho týmu Spolupracujících Aktivních Průkopníků. Pojď s námi rozvíjet SAP v naší společnosti a ukázat, že SAPu se není třeba bát.

Náplň práce

  • Vyhodnocování incidentů standartních změnových požadavků.
  • Aktualizace incidentů, problémů a úprava tiketů s relevantními informacemi a aktualizacemi stavu.
  • Provádění modulárních testů. Pomoc s přípravou testovacích scénářů, podpora akceptačních testů uživatelů, technických akceptačních testů a jejich vyhodnocení.
  • Udržování aktuálnosti dokumentace.
  • Účast na probíhajících projektech, například nové uvedení produktů do nových lokací v EU.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání.
  • Znát platformu Windows.
  • Technický přístup a všeobecný přehled v IT.
  • Angličtina (pokročilá)
  • Předchozí zkušenost se SAPem v podobné roli, znalost modulu SAP CRM, předchozí zkušenost s IP telephony, to vše je výhodou

Nabízíme

  • Být v týmu skvělých IT profesionálů s možností technického rozvoje.
  • Domácí kancelář
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport kartu a mnoho dalších výhod.

Další informace

Rozhodl ses, že tohle je práce přesně pro tebe?

Pokud ano, zašli nám svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na setkání s tebou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3738080   Datum zveřejnění: 13.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----