21 000 - 25 000 CZK

Pracovník do výroby – nástupní bonus

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Roudnice nad Labem, Česko
  • Informace o mzde: 20000 - 25000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi ve výrobě a jste vyučen nejlépe v technickém oboru? Chcete práci ve společnosti, kde budete moci růst i na vyšší pozice? Hledáme muže ze zkušeností z výroby, či zkušeností s obsluhou VZV.

Náplň práce

  • Obchůzky po výrobě, doplňování surovin, přemísťování materiálu ou operátorských pozic
  • Obsluha VZV či jiných velkých strojů – u operátorů řidičů
  • Práce s počítačem

Požadujeme

  • Vyučení nebo maturitu nejlépe technického směru
  • Praxi ve výrobě
  • Ochotu dělat v nepřetržitém provoze

Nabízíme

  • Plat 20-25.000 Kč + Nástupní bonus 15.000 kč
  • Čtvrtletní prémie
  • 5 týdnů dovolenou
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na Vaši rekreaci i tábory Vašich dětí
  • Možnost bezúročné půjčky
  • Dotované zdravotní stravování
  • A mnoho dalších benefitů
  • Lokalita práce: kousek od Roudnice nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3740137   Datum zveřejnění: 15.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20000 - 25000