26 000 - 32 000 CZK

Operátor/seřizovač linky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 26000 - 32000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Úspěšná mezinárodní společnsot rozšiřuje svůj tým a přijme kolegu na pozici operátor nebo seřizovač výroby. Máte-li zkušenost s obsluhou stroje/linky ve výrobě a chuť se učit, pošlete svůj životopis, nebo mi rovnou zavolejte a vše probereme.

Náplň práce

  • Manuální práce se strojem
  • Obsluha a jednoduché nastavení stroje dle výkresu
  • Kontrola vyrobených kusů

Požadujeme

  • Zkušensot s obsluhou nebo nastavením/seřízením výrobních strojů
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provoze (střídání po týdnu, víkendy volné)
  • Chuť něco se naučit

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • Zaměstnání do kmene na dobu neurčitou
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvky na rekreaci a volný čas
  • Místo: Pohořelice (svoz z okolí, Znojma a Brna zajištěn)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3741253   Datum zveřejnění: 16.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   26000 - 32000