Pracovník montáže jednosměnný provoz

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 28000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete stabilní zaměstnání od 6:00 do půl třetí bez víkendů a k tomu dobrý plat? Máte praxi v montáži ve strojírenství? Hydraulika je pro Vás víc jak prázdné slovo? Pak mi zavolejte, stavte se za mnou anebo pošlete životopis.

Náplň práce

  • Budete v moderní dílně skládat z komponentů hotový výrobek (nejedná se o malé komponenty)
  • Vaší starostí bude i obsluha potřebných strojů ve výrobě
  • Občas něco zabrousíte, nebo třeba se svářečem něco ohnete
  • Práce bude vcelku různorodá, nudy se bát nemusíte

Požadujeme

  • Vyučení v rámci strojírenského oboru
  • Prokazatelná praxe v montáži
  • Velkou výhodou je orientace v hydraulice
  • Práce je pro muže, jelikož je zde občasné zvedání těžších břemen

Nabízíme

  • Plat 27-29.000Kč
  • Roční bonus, který se průměrně pohybuje ve výši jeden až dva platy
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • Možnost bezúročné půjčky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní soutěž – možnost přilepšit si k platu
  • Multisport karta
  • Další benefity

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3741257   Datum zveřejnění: 16.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28000 - 30000