21 000 - 22 000 CZK

Operátorka výroby v dvousměnném provozu v Brně

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vídeňská, Štýřice, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 21000 - 22000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci ve výrobě? Máte již nějakou zkušenost z výroby a chcete pracovat v dvousměnném provozu bez víkendů? Máme pro Vás nabídku!

Náplň práce

  • Jednoduchá manuální práce většinou v sedě
  • Montáž, testování a zapojování elektrozařízení

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Praxi z výroby
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní bonus až 20.000 Kč
  • Nadstandardní příplatky
  • Dotované stravování
  • Placené pracovní volno navíc pro zvláštní životní události (jako například svatba,..)
  • Benefitní sim karty se zvýhodněným paušálem i pro rodinné příslušníky

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3741263   Datum zveřejnění: 16.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   21000 - 22000