30 000 - 40 000 CZK

Účetní s angličtinou (30 - 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Chomutov, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi komunikativní účetní a hledáš práci ve stabilní firmě? Umíš pracovat samostatně a máš plynulou angličtinu?

Tak nám zašli svůj životopis!

Náplň práce

  • Vedení účetnictví
  • Fakturace, evidence dokladů
  • Evidence a předkontace všech přijatých faktur
  • Kontrola zaúčtování + úhrad faktur
  • Kooperace s dalšími pracovníky v rámci oddělení
  • Komunikace přes telefon, emaily

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi na pozici účetní ve výrobní společnosti
  • Angličtinu na komunikativní úrovni - NUTNÉ
  • Ochotu a schopnost se učit nové věci

Nabízíme

  • Zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Bonusy

  • Lokalitu: Klášterec

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3741268   Datum zveřejnění: 16.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000