Pracovník ostrahy - Brno

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, na dohodu (brigády)

Základní informace

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku.

Přidejte se do týmu pracovníků ostrahy administrativních i průmyslových objektů v Brně.

Náplň práce

  • zajištění ostrahy a ochrany majetku
  • dodržování daných bezpečnostních předpisů
  • pochůzková činnost - nepřetržitý provoz

Požadujeme

  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • certifikát o profesní kvalifikaci (možno získat u naší společnosti )
  • odpovídající zdravotní stav
  • nástup dle dohody

Nabízíme

  • práci na HPP/DPP
  • mzdu 85 - 90 Kč/hodinu
  • individuální přístup a korektní jednání
  • certifikát o profesní kvalifikaci

  • místo výkonu práce: Brno
  • pozice je vhodná i pro OZP/OZZ

V případě zájmu nás kontaktujte na čísle 725 677 254, 545 218 533 nebo zasílejte životopis na [email protected] Bližší informace k vykonávané práci vám poskytneme při osobním pohovoru.

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Denisa Janatová
Tel.: +420775787240
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3741716   Datum zveřejnění: 16.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----