21 000 - 25 000 CZK

Práce pro ženy - montáž

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 21000 - 25000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete stabilní práci na dvousměnný provoz bez víkendů? Jste manuálně zručná a máte již zkušenosti z výrobní pozice? Hledáte pracoviště s výbornou dopravní dostupností? Pak se nám ozvěte

Náplň práce

  • Manuální práce, především montáž kovových dílů
  • Práce s kabelovými svazky
  • 7,5 hodinová pracovní doba
  • Možnost si v případě zájmu přivydělat v sobotu– nadstandardně zaplaceno

Požadujeme

  • Praxi na montážní pozici - velmi vítána
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provoze
  • Chuť opravdu pracovat

Nabízíme

  • Nástupní bonus po třech měsících 10.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování/ stravenky
  • Pro mimobrněnské příspěvek na dojíždění až 1.500 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost zvýhodněného volání
  • Práce v Brně poblíž nákupního centra Futurum

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Vladimíra Marková
Tel.: +420778779756
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3742588   Datum zveřejnění: 19.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   21000 - 25000