50 000 - 70 000 CZK

Databázový specialista (50 000 - 70 000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 50000 - 70000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsou data tvojí vášní a při práci v databázi se cítíš jako ryba ve vodě? Pokud ANO, tak hledáme právě TEBE! Do mezinárodní společnosti a lídrem ve svém oboru přijmeme IT nadšence, kteří mají chuť vymýšlet a plnit požadavky našich zákazníků. Pokud Tě tato nabídka oslovila, neváhej a zašli nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Vývoj a správa databáze (na platformě BI)
  • Optimalizace databáze dle potřeb zákazníka
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce se zahraničním týmem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Pokročilou znalost SQL a ETL (zejména SSIS)
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • Stravenky
  • Rozpočet na libovolné aktivity
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Lenka Vojáčková
Tel.: +420775474382
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3742814   Datum zveřejnění: 19.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50000 - 70000