Vývojář .NET pro evoluci ve výrobě.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chceš s námi programy vyvíjet co budou výrobu nabíjet? Znáš platformu .NET a nad SQL se nemusíš zamýšlet? Pro naše zákazníky skvělé systémy na řízení výroby máme a jejich výrobu tak na budoucnost připravíme. Od plánování zakázek až po finální výrobek. K tomu rozšířenou realitu používáme, jelikož nové technologie rádi máme. Chceš zavádět tyhle novinky a programovat je pro mobily, brýle či hodinky? Jestli tě tohle chytá, obohacená realita na tebe čeká. Životopis si rádi přečteme, ať společné zájmy najdeme.

Náplň práce

  • Vývoj aplikací v C#.
  • Navrhování nových inovací a technologií.
  • Analýza technologických problémů.
  • Podílení se na vývoji Frameworku a jádra nového systému.
  • Návrh implementačních řešení, analýzy a specifikace.
  • Testování nových technologií.

Požadujeme

  • Znalost jazyka platformy .NET (C# nebo VB.NET).
  • znalost jazyka SQL.
  • Znalost objektově orientovaného programování.
  • Aktivní přístup k řešení úkolů.
  • Odpovědnost a týmová spolupráce.
  • Znalost anglického jazyka na střední úrovni.

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Práci s nejnovějšími technologiemi (chytré telefony, hodinky, brýle, rozšířená realita, umělá inteligence, Cloud).
  • Práci na mezinárodních projektech pro přední světové společnosti, např. Mercedes.
  • Odborné a jazykové vzdělávání.
  • Perspektivu profesního a osobního růstu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek.
  • Příspěvek na penzijní připojištění po první roce zaměstnání.

Další informace

Rozhodl ses, že tohle je práce přesně pro tebe?

Pokud ano, zašli nám svůj životopis na emailovou adresu i[email protected]

Těšíme se na setkání s tebou.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3742872   Datum zveřejnění: 19.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----