35 000 - 45 000 CZK

Reporting and data specialist s AJ Praha (35-45.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 35000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost v oblasti reportingu nebo jste čerstvý absolvent se zájmem stát se součástí týmu zaměřeného na digitalizaci jednotlivých procesů? Máte zkušenosti s SQL? Baví Vás vytvářet reporty a analyzovat data?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní firma působící v oblasti nových technologií hledá posilu do svého týmu na pozici:

REPORTING AND DATA SPECIALIST s AJ Praha (35-45.000 Kč)

Náplň práce

  • vytváření reportů a přehledů (převážně logistickýc dat) v databázi
  • konfigurace a správa databáze
  • spolupráce s ostatními odděleními napříč společností
  • komunikace se zahraničními dodavateli a obchodními partnery
  • analýza a vyhodnocování dat
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní využití)
  • předchozí zkušenost se zpracování analýz výhodou
  • pokročilou znalost SQL podmínkou
  • MS Office na pokročilé úrovni
  • prozákaznický přístup, pečlivost, komunikativnost

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost využívání home office
  • příspěvek na sport/kulturu
  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu práce: Praha 5

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis v anglickém jazyce na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3743006   Datum zveřejnění: 19.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 45000