Operátor potravinářského průmyslu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky zdatným jedincem a zvládnete obsloužit kdejaký stroj? Nebojíte se dát strojům první pomoc a přesně víte po kterém kousku nářadí sáhnout? Své zkušenosti jste již nasbíral ve farmaceutické či potravinářské výrobě? Pak hledáme právě Vás!

OPERÁTOR POTRAVINÁŘSKÉHO PRŮMYSLU

Náplň práce

  • Podílení se na údržbě výrobních zařízení
  • Dohled nad stavem zásob materiálů pro výrobu
  • Dodržování čistoty na pracovišti
  • Obsluha strojů jako je např. etiketovačka, balící tunel apod.
  • Nastavování/přestavování výrobních zařízení

Požadujeme

  • Minimálně vzdělání na středním odborném učilišti
  • Praxi z potravinářské či farmaceutické výroby
  • Zdravotní stav umožňující práci na směny, manuální zručnost
  • Znalost práce s plničem a zkušenost s přípravou koncentrátů před vstupem na linku
  • Uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dopravu, ubytování a stravování
  • Životní a úrazové pojištění
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Slevu na firemní produkty

  • Místo výkonu práce: Praha 9

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "OPERÁTOR POTRAVINÁŘSKÉHO PRŮMYSLU"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3743323   Datum zveřejnění: 20.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----