23 000 CZK

Pohodový operátor pro pohodovou výrobu (23 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava-město, Česko
  • Informace o mzde: 23000
  • Termín nástupu: 1.9.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte nenáročnou práci ve výrobě? Chtěli byste pracovat v čistém a přátelském prostředí? Už Vás nebaví komplikované dojíždění? Chcete více volného času? Pak už nehledejte, právě jste našli!

Nadnárodní společnost hledá do svého týmu v Ostravě nové parťáky na pozici:

POHODOVÝ OPERÁTOR PRO POHODOVOU VÝROBU (23 000 Kč)

Náplň práce

  • Obsluha výrobního zařízení
  • Nenáročná manuální činnost ve výrobě
  • Zodpovědnost za správné množství materiálu potřebného k výrobě
  • Užívat si tuhle práci snů a moře volna :)

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělální technického směru
  • Základní znalost práce s PC
  • Selský rozum a samostatnost
  • Ochotu pracovat na směny (denní/noční, 12tky, krátký/dlouhý týden)
  • Praxi ve výrobě - výhodou

Nabízíme

  • Moderní pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Kolektivní smlouvu
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Pohodový kolektiv :)

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Šárka Secová
Tel.: +420773799242
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3743794   Datum zveřejnění: 20.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23000