75 000 - 95 000 CZK

Vedoucí výroby s angličtinou (75-95.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žatec, Česko
  • Informace o mzde: 75000 - 95000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte perspektivního zaměstnavatele s rozsáhlým systém benefitů? Máte zkušenosti s vedením výroby, údržby a logistiky? Pošlete mi svůj životopis ještě dnes a účastněte se výběrového řízení na pozici VEDOUCÍ VÝROBY S ANGLIČTINOU!

Náplň práce

  • Řízení a kontrola úseku výroby
  • Nepřímé vedení logistiky a údržby
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Pravidelná kontrola parametrů výrobního procesu

Požadujeme

  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (budete komunikovat denně)
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • Praxe v automotive průmyslu
  • Flexibilitu

Nabízíme

  • Rozsáhlý systém zaměstnaneckých benefitů
  • Vzdělávání
  • Bonusy
  • 13. plat

  • Lokalita: Žatec

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Kolstrunková
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3745122   Datum zveřejnění: 22.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   75000 - 95000