27 000 - 33 000 CZK

Obsluha CNC strojů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 27000 - 33000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Příležitost pro ty, kteří chtějí začít pracovat na CNC strojích i pro zkušené CNC operátory. Máte praxi s obsluhou strojů a orientujete se v technických výkresech? Pošlete svůj životopis, zbytek Vás rádi zaučíme.

Náplň práce

  • Práce na různých CNC strojích (děrovací centrum, ohraňovací lis a další)
  • Obrábění spíše menších kusů
  • Kontrola obrobených kusů pomocí měřidel
  • Čtení technických výkresů

Požadujeme

  • Praxe nebo vyučení v oboru výhodou
  • Znalost technických výkresů, znalost práce s měřidly
  • Manuální zručnost, učenlivost a pečlivost
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu (víkendy volné)
  • Praxe s obsluhou NC/CNC stroje

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Bonus po půl roce ve výši 10 -20.000 Kč
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny při pracovních a životních výročích
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Práce do kmene
  • Další benefity
  • Místo výkonu práce Brno-Jih

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3745601   Datum zveřejnění: 22.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   27000 - 33000