Konstruktér - Olomouc

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je tu příležitost pro konstruktéry z Olomouce a okolí!

Setkal/a jste se s konstrukcí robotických pracovišť, jednoúčelových strojů nebo montážních automatů? Máte hlavu plnou nápadů a oceníte možnost tvořit i z domu? Pak jste ideálním kandidátem.

KONSTRUKTÉR - OLOMOUC

Náplň práce

  • Podílení se na zajímavých projektech v oblasti automatizace
  • Konstrukce mechanické části v 3D návrhovém studiu
  • Spolupráce s výrobou při zadávání podkladů
  • Technická specifikace se zákazníkem
  • Cestování k zákazníkovi při montáži zařízení

Požadujeme

  • Ideálně vysokoškolské vzdělání strojírenské
  • Znalost konstrukčních programů (SolidWorks, SolidEdge výhodou)
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v české společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Bonusy na základě odpracované práce
  • Podporu vzdělávání
  • Příspěvky na stravování

  • Lokalita: Olomouc

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
77900 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Edita Hrbáčková
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3747549   Datum zveřejnění: 26.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----