23 000 CZK

Specialista péče o zákazníka - pro osoby zdravotně postižené

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Česko
  • Informace o mzde: 23000 - 23000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Základní informace

Hledáte stabilní práci, kde si Vás budou vážit? Komunikace pro Vás není problém, naopak ji vnímáte jako Vaší silnou stránku? Chcete pracovat pro banku, která působí v mnoha zemích? Jste OZP a chcete si volit směny a velikost úvazku? Pak neváhejte a kontaktujte mě!

Náplň práce

  • Obsluha pasivní zákaznické linky
  • Odpovídání klientům na jednoduché dotazy
  • Předávání složitějších případů na příslušná oddělení
  • Možnost libovolně velkého pracovního úvazku

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Uživatelská znalost práce s počítačem
  • Komunikativnost
  • Bezdlužnost a čistý trestní rejstřík
  • Osoba s OZP

Nabízíme

  • Platové ohodnocení při plném úvazku 23.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • Volitelnost směn i úvazku
  • Poukázky na nákupy v různých obchodních řetězcích
  • Lokalita práce Hradec Králové nebo Náchod

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Vladimíra Marková
Tel.: +420778779756
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3749906   Datum zveřejnění: 28.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23000 - 23000