24 000 - 30 000 CZK

Asistentka ředitele

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 24000 - 30000
  • Termín nástupu: 1.10.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi zodpovědná, organizačně schopná osoba se smyslem pro pořádek? Máš reprezentativní vystupování, zkušenosti v administrativě a aktivní přístup k práci pro Tebe není překážkou? Pak jsi to právě TY, koho hledáme!

Významná developerská společnost přijme šikovnou osobu na pozici: ASISTENTKA ŘEDITELE.

Náplň práce

  • organizace kalendáře ředitele
  • vyřizování telefonních hovorů, emailů a pošty
  • příprava podkladů ke schůzkám
  • organizace pracovních cest (objednávání letenek, hotelů )
  • tvorba písemných listin, dopisů
  • evidence a archivace dokumentace a další administrativa

Požadujeme

  • SŠ /VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC (MS Word, Outlook), psaní všemi deseti
  • dobrou gramatickou znalost českého jazyka
  • časovou flexibilitu, pečlivost, odolnost vůči stresu
  • životopis v českém jazyce včetně fotografie

Nabízíme

  • dlouhodobé uplatnění na samostatné a zodpovědné pozici
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • vánoční odměny
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • moderní pracoviště v centru Brna

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Iveta Kurimská
Tel.: +420775474385
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3749959   Datum zveřejnění: 28.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   24000 - 30000