30 000 - 35 000 CZK

Konstruktér s AJ – pro absolventy (až 35.000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš v kapse maturitu nebo úspěšně složené závěrečné zkoušky na vysoké a přemýšlíš, co teď? Chceš pracovat ve strojírenské společnosti a podílet se na zahraničních projektech?

Skvělé! Přihlašte se zaslání CV!

Náplň práce

  • konstruování v konstrukčních programech
  • tvorba výkresové dokumentace
  • provádění základních výpočtů
  • občasná komunikace se zákazníky
  • spolupráce s projektovým týmem i napříč společností

Požadujeme

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru
  • alespoň částečnou znalost a zájem o 3D konstruování
  • znalost anglického jazyka velkou výhodou
  • spolehlivost, pečlivost a nadšení pro práci

Nabízíme

  • práci na zajímavých zakázkách
  • možnost zaučení a profesního růstu, podporu vzdělávání
  • zajímavé finanční benefity
  • flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • možnost závodního stravování

  • místo pracoviště: Plzeň - město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Benešová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3750859   Datum zveřejnění: 30.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 35000