Asistentka ředitele s aj Praha (38 - 45.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 38000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte víceletou zkušenost s administrativní podporou ředitele společnosti? Jste komunikativní a máte příjemné a profesionální vystupování? Máte alespoň komunikativní znalost angličtiny, kterou využijete např. při přivítání zahraniční návštěvy?

Pak hledáme právě Vás!!

Obchodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

ASISTENTKA ŘEDITELE s AJ Praha (38-45.000 Kč)

Náplň práce

  • podpora ředitele společnosti
  • občasná komunikace s obchodními partnery společnosti
  • organizace a vedení diáře ředitele
  • příprava a zpracování podkladů pro meetingy
  • účast na poradách vedení společnosti, zajištění zápisu z porad
  • komunikace s manažery napříč společností
  • administrativní činnost, řešení ad hoc požadavků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (emaily, vítání návštěv)
  • zkušenosti s podporou top managementu
  • uživatelskou znalost MS Office
  • pečlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • sick days
  • firemní bonusy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 10

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Nikola Jiříková
Tel.: +420775787070
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3751002   Datum zveřejnění: 30.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   38000 - 45000