28 000 - 32 000 CZK

Správce automatizované kotelny

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 28000 - 32000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rádi byste našli stabilní zaměstnání ve společnosti, která má dlouholetou tradici v Brně? Již jste pracoval na pozici spojené s obsluhou kotelny? Tak zašlete své CV nebo rovnou zavolejte.

Náplň práce

  • Dohled nad provozem středotlaké kotelny
  • Správa příslušných komponentů v místě provozu
  • Pochůzky po energetických provozech v rámci společnosti
  • Dodržování místních a obecně platných předpisů
  • Práce v třísměnném provozu

Požadujeme

  • Min. SOU vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici - výhodou
  • Orientaci v problematice kotelen a PST-velká výhoda
  • SOU/SŠ technického směru
  • Uživatelská znalost práce na PC, zejména MS Office
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • Zajímavé finanční bonusy a odměny
  • 13. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Možnost poskytnutí bezúročné půjčky
  • Závodní stravování

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3751102   Datum zveřejnění: 30.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28000 - 32000