22 000 - 23 000 CZK

Operátor/operátorka stroje

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 22000 - 23000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste manuálně zručný/zručná a hledáte práci ve výrobě? Nabízíme práci v Brně Slatině, v moderním a čistém prostředí. Šikovné absolventy zaučíme. Pošlete svůj životopis a my Vás budeme obratem kontaktovat zpět.

Náplň práce

  • Obsluha stroje - vkládání a doplnění materiálu
  • Jednoduché nastavení stroje
  • Kontrola kvality vyrobených kusů
  • Zadání dat do počítače

Požadujeme

  • Praxi z výroby nebo s obsluhou stroje
  • Ochotu pracovat na tři směny (víkendy volné)
  • Přesnost a pečlivost
  • Základní znalost práce na počítači

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Pololetní finanční bonusy– jedná se o cca 15.000 Kč
  • Nadstandardně proplácené přesčasy
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Čistou, moderní, klimatizovanou výrobu
  • Kurzy angličtiny / němčiny zdarma

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3751112   Datum zveřejnění: 30.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22000 - 23000