25 000 - 38 000 CZK

CNC soustružník – nástupní bonus 15.000 kč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 25000 - 38000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte alespoň roční praxi v práci na CNC soustruhu. Zvládáte korekce v některém z programů? Chcete pracovat pro společnost která Vám dá šanci, prostor a zázemí, posunout se v obrábění dále a naučit se programovat? Pak mě kontaktujte

Náplň práce

  • Obrábění na CNC soustruhu
  • Programovaní
  • Příprava materiálu a stroje pro výrobu
  • Kontrola kvality pomocí měřidel

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Alespoň kratší praxi s CNC soustružení
  • Chuť na sobě pracovat a posunout se dále
  • Nebát se kusové výroby a větších kusů
  • Ochota pracovat ve třísměnném provoze bez víkendů

Nabízíme

  • Nástupní bonus 15.000 Kč vyplácený po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta
  • Bonusy při životních i pracovních výročích
  • Možnost výhodného telefonního tarifu i pro rodinu
  • Příležitost k růstu v moderním prostředí
  • Pracoviště Brno- Slatina

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Vladimíra Marková
Tel.: +420778779756
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3751224   Datum zveřejnění: 30.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 - 38000