Specialista konstrukce (elektroschémata) (30-35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-jih, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 35000
  • Termín nástupu: 30.8.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti jako konstruktér se zaměřením na elektro a SŠ nebo VŠ vzdělání tohoto směru? Chcete spolupracovat s ostatními konstruktéry na inovacích napříč produkty? Pak neváhejte, chopte se této pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis!

Úspěšná strojírenská společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:

SPECIALISTA KONSTRUKCE (ELEKTROSCHÉMATA) (30-35.000,-)

Náplň práce

  • Zpracování zakázek dle požadavků zákazníka
  • Spolupráce při zapojení, nastavení a testování produktu
  • Tvorba dokumentace
  • Návrh technických řešení
  • Práce na automatizaci procesů v zakázkové činnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ se zaměřením na elektro
  • Praxi na obdobné pozici
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6
  • Znalost programu AutoCAD podmínkou
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování ve společnosti
  • Relokační příspěvek

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (jižně od Brna)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolina Wojnar
Tel.: +420775787341
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3751330   Datum zveřejnění: 30.8.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 35000