35 000 - 40 000 CZK

Disponent nákupu (od 35000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jičín, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste komunikativní osoba se schopností organizace a následné realizace? Je komunikace v anglickém jazyce Vaším denním chlebem? Nebojíte se nových výzev? Máte praxi na obdobné pozici?
Zašlete nám Váš životopis!
Automotive společnost hledá do svých řad nové kolegy na pozici DISPONENT NÁKUPU.

Náplň práce

  • Denní komunikace v anglickém jazyce
  • Zajištění dodávek od tuzemských a zahraničních dodavatelů
  • Komunikace s komoditními nákupčími
  • Zajišťování potřebné administrativy spojené s obchodem
  • Řešení reklamací

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • Praxi v automotive v oddělení logistiky nebo nákupu
  • Znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel)
  • Znalost práce se systémem SAP - výhodou
  • Pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce je v okrese Jičín

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Žaneta Tuzarová
Tel.: +420778434005
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3752152   Datum zveřejnění: 9.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.