23 000 - 30 000 CZK

Junior recruiter v personální agentuře (20-30.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 23000 - 30000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš už nějaké zkušenosti alespoň z brigády a chceš se rozvíjet v personalistice? Jsi komunikativní, máš tah na branku a orientuješ se na výsledek? Baví tě práce s lidmi a máš na ně dobrý odhad? Výborně! Do svého HR týmu v největší české personální agentuře právě hledám nového parťáka na pozici:

JUNIOR RECRUITER V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE (23-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • zajištění kompletního náborového procesu
  • aktivní vyhledávání a výběr vhodných kandidátů
  • realizace výběrových řízení s uchazeči
  • kompletace dokumentů, správa inzerce
  • komunikace se svěřenými klienty

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • dobrá znalost práce s PC
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • aktivní přístup a komunikativní schopnosti
  • tah na branku a orientaci na výsledek

Nabízíme

  • zázemí největší české personální agentury
  • možnost profesního vzdělávání
  • kurzy angličtiny přímo na pracovišti
  • možnost kariérního růstu
  • propracovaný benefitní systém
  • sick days a možnost home office
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nikol Náhlá
Tel.: +420775787237
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3752730   Datum zveřejnění: 2.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23000 - 30000