30 000 - 33 000 CZK

Podpora obchodního a projektového týmu Praha-východ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 33000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás administrativa? Jste komunikativní? Nevadí Vám občasná komunikace v anglickém nebo německém jazyce?

Pak je tato pozice právě pro Vás!

Retailová společnost působící v maloobchodě hledá posilu do svého týmu na pozici:

PODPORA OBCHODNÍHO A PROJEKTOVÉHO TÝMU Praha-východ (30-33.000 Kč)

Náplň práce

  • podpora pro manažery
  • emailová a telefonická komunikace
  • analýza výsledků interních soutěží
  • komunikace se zákazníky a vyřizování reklamací
  • příprava reportů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost AJ nebo NJ (mírně pokročilá úroveň)
  • praxi na asistentské pozici výhodou
  • uživatelskou znalost práce v MS Office
  • spolehlivost a zodpovědnost, příjemné vystupování

Nabízíme

  • práci v moderní společnosti
  • 5 týdnu dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příspěvky na stravování
  • teambuilding
  • mobilní telefon a notebook
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha východ (10 minut autobusem od metra Opatov)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kamila Javůrková
Tel.: +420777498773
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3754389   Datum zveřejnění: 6.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 33000