30 000 - 35 000 CZK

Specialista plánování (30000 - 35000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Přerov, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi s plánováním výroby ve výrobní společnosti? Máte zkušenost se systémem pro plánování výroby a pokročilou znalost MS Excel a ERP systému? Pak nám zašlete svůj životopis!

Úspěšná společnost v oblasti zakázkové výroby hledá posilu do svého týmu na pozici:

PLÁNOVAČ VÝROBY

Náplň práce

  • tvorba a zpracovávání plánů a výhledů do výroby
  • tvorba harmonogramu a průběhu výroby
  • kontrola a potvrzení termínů do výroby
  • podíl na objednávkách materiálu
  • spolupráce s ostatními odděleními při tvorbě nabídek ohledně termínů dodávky

Požadujeme

  • praxe v oblasti plánování ve výrobní společnosti
  • znalost práce v plánovací SW proštředí
  • znalost MS Excel a ERP systému
  • preciznost a samostatnost
  • komunikativní schopnosti

Nabízíme

  • Motivující finanční hodnocení
  • Stabilní pracovní pozici v mezinárodní firmě
  • Měsíční hodnotící bonus
  • Závodní stravování v moderní jídelně přímo ve společnosti
  • Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
  • Pružná pracovní doba
  • Fajn parta na pracovišti

  • Lokalita pracoviště: Přerovsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Martina Strouhalová
Tel.: +420773773885
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3754500   Datum zveřejnění: 4.9.2019