30 000 - 40 000 CZK

Potravinářský technolog (30 000 - 40 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kladno, Česko
  • Informace o mzde: 30000 - 40000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Známé české přísloví praví, že bez práce nejsou koláče. Nyní Vám nabízíme pozici, kde zmíněné přísloví platí doslovně! Jste vystudovaným technologem v oblasti potravinářství? Baví Vás realizovat projekty vývoje nových druhů pečiva? Chcete se podílet na implementaci novinek do výroben napříč všemi pobočkami? Do you like English language? Pak hledám možná právě Vás! Zašlete mi Vaše CV a zjistěte více informací!

POTRAVINÁŘSKÝ TECHNOLOG (30 000 – 40 000 Kč)

Náplň práce

  • Vývoj nových kousků pečiva
  • Implementace novinek do výroby
  • Kontrola výroby po stránce technologické, senzorické, strojní, ale i kontrola pracovníků a výstupní kontrola
  • Tvorba technologických postupů
  • Spolupráce napříč odděleními naší společnosti a školení obsluhy

Požadujeme

  • Ideálně vysokoškolské vzdělání v oblasti technologie potravin
  • Anglický jazyk umožňující denní plynulou komunikaci
  • Praxi z oblasti technologie potravin aspoň 3 roky
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zájem o pekárenské produkty, chuť se rozvíjet

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykový kurz angličtiny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pečivo na pracovišti zdarma

  • Místo výkonu práce: okres Kladno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "POTRAVINÁŘSKÝ TECHNOLOG (30 000 - 40 000 Kč)"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3755552   Datum zveřejnění: 5.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 40000