Strojní údržbář

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kladno, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zámečníkem s bohatými technickými zkušenostmi? Nevadí Vám dynamická práce, kde za směnu nachodíte až 8 km? Nevadí Vám ani to, že občasně nebudete nohama pevně na zemi a na svět se podíváte z 10 metrů? Pak hledám zřejmě Vás! Pošlete mi Vaše CV a já Vám ráda sdělím podrobnosti!

STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ

Náplň práce

  • Pravidelné a preventivní údržby výrobních strojů
  • Řešení akutních problémů
  • Údržba kompresorů, tlakových nádob, klimatizací
  • Práce s PC

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání, anebo výuční list v oboru strojní zámečník
  • Minimálně 3roční praxi v údržbě, znalost mechaniky a hydrauliky, schopnost číst v technických výkresech
  • Znalost práce na PC
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Pečivo na pracovišti zdarma
  • Náborový příspěvek

  • Místo výkonu práce: okres Kladno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3755580   Datum zveřejnění: 5.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----