28 000 - 45 000 CZK

Technický údržbář skladu (28 - 45 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kladno, Česko
  • Informace o mzde: 28000 - 45000
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte stabilní zaměstnání se zajímavým finančním ohodnocením a řadou výhod? Chcete získat náborový příspěvek a nové zkušenosti? Jestliže jste vyučený v elektrotechnickém oboru a máte znalosti v oblasti techniky a zkušenosti s opravou a nastavováním strojů, tak nám zašlete svůj životopis. Budeme se na Vás, novou posilu v našem kolektivu, velice těšit!

TECHNICKÝ ÚDRŽBÁŘ SKLADU (28 - 45 000 Kč)

Náplň práce

  • Práce v mrazícím skladu, ve výškách a chladu
  • Dvousměnný provoz s krátkým a dlouhým týdnem
  • Udržování správného chodu skladu s pravidelnými kontrolami
  • Aktivní řešení problémů provozu technologií
  • Zajišťování pravidelných preventivních prohlídek zařízení
  • Obsluhování skladových podpůrných systémů
  • Vyjednávání s externími dodavateli
  • Se skladem spojená práce na PC, v SAP

Požadujeme

  • ÚSO/SO vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Odbornou způsobilost dle Vyhlášky 50/1978 Sb. §6
  • Minimálně dvouleté zkušenosti s nastavováním a opravou zařízení
  • Manuálně zručného kandidáta se snahou učit se novým věcem
  • Výbornou zdravotní kondici a bezúhonnost
  • Člověka s technickou orientací
  • Znalost hydrauliky a mechaniky
  • Znalost práce na PC, SAP výhodou

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Náborový příspěvek
  • Po zapracování smlouvu na neurčito
  • Stabilní pracovní místo
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Dotovanou kantýnu, stravenky
  • Získání dovolené navíc
  • Firemní produkty zdarma

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce TECHNICKÝ ÚDRŽBÁŘ SKLADU? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Krejčí, DiS.
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3755597   Datum zveřejnění: 5.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28000 - 45000