Elektromechanik absolvent (25 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kladno, Česko
  • Informace o mzde: 25000
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vystudovanou školu v oboru elektromechanik a hledáte pozici s příjemným startem ve svém profesním životě? Chcete získat bezpočet zkušeností, zajímavé benefity a možnost finančního růstu? Pojďte k nám pod ochranná křídla mezinárodní společnosti do příjemného stabilního kolektivu. Už teď se na Vás těšíme!

ELEKTROMECHANIK ABSOLVENT (25 000 Kč)

Náplň práce

  • Práce ve dvousměnném provozu
  • Udržování správného chodu výrobních linek
  • Absolvování preventivních prohlídek zařízení
  • Zajišťování obsluhy podpůrných systémů
  • Spolupráce v 5členném kolektivu

Požadujeme

  • ÚSO/SO vzdělání, obor elektromechanik
  • Způsobilost výkonu práce dle Vyhlášky 50/1978 Sb. §6
  • Znalosti v oblasti mechaniky, technických výkresů a hydrauliky
  • Ochotu se dále vzdělávat, manuální zručnost a samostatnost
  • Dobrý zdravotní stav a spolehlivost

Nabízíme

  • Náborový příspěvek s možností nástupu ihned
  • Stabilní rozvrh směn
  • Po zapracování smlouvu na neurčitou dobu
  • Stravenky, příspěvek na penzijní spoření, dovolenou navíc
  • Denní možnost získání produktů zdarma

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj, okres Kladno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce ELEKTROMECHANIK ABSOLVENT? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Krejčí, DiS.
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3755632   Datum zveřejnění: 5.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000