Vývojář procesů laboratoře

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 45000
  • Termín nástupu: Ihned nebo dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oblasti technické podpory laboratorních zařízení a velmi dobré znalosti analytické chemie a statických metod? Láká Vás pracovat v laboratoři na projektech vedoucích ke zvýšení produktivity procesů a chcete vyvíjet a optimalizovat analytické metody?

Zda ano, neváhejte a zasílejte nám svůj životopis. Rádi Vás přivítáme v naší laboratoři a poskytneme Vám stabilní místo s řadou benefitů a příjemným finančním ohodnocením. Těšíme se na Váš životopis!

VÝVOJÁŘ PROCESŮ LABORATOŘE (40 - 45 000 Kč)

Náplň práce

  • Vlastní koordinace práce
  • Zlepšování a rozvoj analytických metod
  • Technická pomoc v oblasti přístrojové techniky a zařízení
  • Využívání statistických metod
  • Práce v laboratoři zaměřená na anorganickou chemii
  • Kontakt s chemikáliemi

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Alespoň 2 roky praxe v chemické laboratoři
  • Zkušenosti s metodami analytické chemie
  • Znalost analytické chemie, analytické instrumentace
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Znalost základu programování na PC výhodou

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Časovou flexibilitu, samostatnost
  • Příjemné osobní ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky, penzijní připojištění, Multisport kartu
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VÝVOJÁŘ PROCESŮ LABORATOŘE? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Krejčí, DiS.
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3755792   Datum zveřejnění: 5.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 45000