C# developer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Základní informace

Pro partu lidí z Kinali hledáme do týmu C# developera. Tahle parta dělá SW a aplikace technologie počítačového vidění v oblasti povrchové montáže. Taky maká na kolaborativních robotech a strojích pro optickou kontrolu kvality. Všichni tam mají rádi volnost, a tak makají na sebe a sami si rozvrhnou kolik toho daný den odpracují. Mají taky skvělou účetní, která zařídí všechny ty otravné věci s daněma a podobně.

Náplň práce

Čeká tě projekt implementace SW pro osazovací automaty předního světového výrobce. Setkáš se tam s nejmodernějšími technologiemi ohledně vývoje SW pro elektrotechnický průmysl a budeš integrovat a adaptovat jejich systémy do prostředí zákazníka.

Požadujeme

Co od tebe potřebujeme je rozhodně široký přehled v existujících technologiích a schopnost vstřebávat nové informace. Taky, že dokážeš samostatně rozhodnout o správné architektuře a technologii pro daný projekt a orientuješ se v oblasti SW architektury. Máš přehled v .NET platformě a zkušenosti s C# a SQL. Čeká tě tu aktivní komunikaci s partnery v angličtině a jednou za 2–3 měsíce si uděláš týdenní výlet v rámci Evropy.

Nabízíme

Můžeš se tady těšit na časté teambuildingy (2x ročně si vyjedeš společně s ostatními na dovolenou), dostaneš budget na vlastní rozvoj (25 000 ročně), do práce jezdit na kole, které si schováš u nás do kolárny a pak se osprchuješ a když už toho bude na tebe moc, můžeš v klidu spočnout v relax zóně. No a když budeš potřebovat není problém si domluvit home office.

Další informace

Chceš se stát součástí týmu? Dej nám vědět na [email protected] a kouknem na to, jak tě zapojit.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
http://www.acjobs.cz
Poslat společnosti životopis
ID: 3756619  Datum zveřejnění: 6.9.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: -----