Backend developer, televizních appek kmotr.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Do týmu vývojářů appek pro chytré televize hledáme backenďáka, co se nezalekne výzev. Děláme pro ty největší společnosti, co chtějí ty nejlepší vychytávky v televizi kvůli přehlednosti. Samsung, LG, Phillips, Sony, těm všem vytváříme televizní persony. Pro Netflix, Disney a HBO, děláme jejich nabídku přehlednou. Taky Xbox a Playstation se na nás obracejí, stejně jako další výrobci, jež svá zařízení k televizi připojují.

Náplň práce

Teď hledáme šikovného parťáka, co přidá se do týmu pracujícího pro důležitého US zákazníka. Backend řešení pro něj vymýšlíme, na míru mu jej ušijeme. To všechno zvládnem z centra Brna, protože tady je ta správná IT základna.

Požadujeme

Co u nás potřebuješ znát, v Node.js, Javascript (ECMA) a Typescript psát. Taky ti hrůzu nenahání objektově orientované programování. Nebojíš se ani za mák GITu a kontejnery v Dockeru děláš v svistu. V databázích by ses u nás též našel, hlavně v MongoDB a PostgreSQL. Protože makáme pro lidi za velkou louží, angličtina ti dobře poslouží.

Nabízíme

U nás tě ocení, tak jak se sluší, na základě tvých zkušeností. Dovolenou ti dopřejeme, 5 týdnu dáme, a ještě ti přispějeme. Tvé názory a nápady vždy vyslechneme, mezi sebou si vždy věříme. Vyrovnanosti mezi prací a soukromým si vážíme, proto ti tady vždy vstříc vyjdeme. A jednou za rok ze všech koutů světa se sejdem a zpestříme si život pořádným společným víkendem.

Další informace

Pojď s námi chytré televize tvořit a svůj kód do nich nořit. Pošli nám svůj životopis ať začneme psát tvůj nový cestopis. Adresa je [email protected], společně uděláme pracovní reset.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jiří Vykoukal
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3758454   Datum zveřejnění: 9.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----