27 000 - 35 000 CZK

CNC seřizovač

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Informace o mzde: 27000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste z Olomouce a okolí? Jste vyučen v oboru strojírenství? Máte praxi jako seřizovač strojů? Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Pokud ano neváhejte, zavolejte mi nebo mi zašlete svůj profesní životopis. Budu se těšit na vaše reakce

Náplň práce

  • Seřizování strojů na soustružení a frézování
  • Výměna nástrojů, korekce programu, výměna obrobků, kontrola
  • Práce s meřidly

Požadujeme

  • SOU, obor strojírenství
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Základní znalost programů Fanuc a Heidenhain
  • Ochotu pracovat na tři směny s volnými víkendy

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvěk na penzijní připojištění
  • Výhodný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce
  • Rekreační pobyty ve vybraných lokalitách
  • Možnost karierního růstu
  • Pracoviště Olomouc (dobrá dostupnost z vlakové i autobusové stanice)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavlína Rumlová
Tel.: +420778407765
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3758497   Datum zveřejnění: 9.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   27000 - 35000