40 000 - 50 000 CZK

Právník pro oblast interních směrnic a auditů (40 - 50 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 50000
  • Termín nástupu: 1.10.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte své uplatnění v oblasti ochrany osobních údajů, nastavování interních směrnich a vnitřních auditů? Chcete pracovat pro jednoho z největších zaměstnavatelů u nás? Udělejte první krok a pošlete mi svůj životopis v českém a anglickém jazyce!

Korporátní moderní výrobní společnost hledá posilu na právní oddělení na pozici:

PRÁVNÍK PRO OBLAST INTERNÍCH SMĚRNIC A AUDITŮ (40 - 50 000 Kč)

Náplň práce

  • Nastavování interních směrnic a dohled nad dodržování ochrany osobních údajů a správnost procesů u výběrových řízeních
  • Sledování legislativních změn
  • Školení zaměstnanců
  • Komunikování s úřady
  • Těšení se z výsledků své práce - dobře fungující procesy uvnitř společnosti a její spokojení zaměstnanci

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru
  • Praxi v oboru 2 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti ochrany osobních údajů, interních směrnic a auditů jejich dodržování
  • Zodpovědnost, komunikativnost, samostatnost, proaktivnost

Nabízíme

  • 5x ročně bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost profesního růstu (školení, kurzy angličtiny, odborné semináře)
  • Práci pro TOP ZAMĚSTNAVATELE v ČR

  • Místo výkonu práce: 20 km od Ostravy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Šárka Secová
Tel.: +420773799242
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3760645   Datum zveřejnění: 11.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 50000