40 000 - 55 000 CZK

Projektant mechanických technologií – Brno (40-55.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 55000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s projekty technologických celků, jste zodpovědný a nebojíte se výzev? Mechanické technologie vám nejsou cizí? Tak mi pošlete váš životopis!

Projektová a dodavatelská společnost, nabízející komplexní dodávky investičních celků, hledá posilu na pozici:
PROJEKTANT MECHANICKÝCH TECHNOLOGIÍ – BRNO (40-55.000 Kč)

Náplň práce

  • zaštítění projektů do sléváren, kováren, strojírenských závodů
  • samostatné vedení projektů, technicko-ekonomické analýzy
  • samostatná tvorba projektové dokumentace
  • projektování od přípravné části do realizační fáze

Požadujeme

  • VŠ vzdělání strojní
  • angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace
  • praxi na obdobné pozici alespoň 5 let
  • znalost programu autoCAD
  • zkušenost s řízením či realizací projektů technologických celků
  • autorizaci ČKAIT výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • mobilní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • možnost využít podnikové chaty
  • teambuildingy, vánoční večírek

  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nikol Náhlá
Tel.: +420775787237
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3761114   Datum zveřejnění: 12.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 55000