Účetní pro zpracování mezd

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Česko
  • Informace o mzde: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti? Jste analytický typ a baví vás práce s čísly?

Máme pro vás skvělou příležitost!

Zahraniční výrobní společnost hledá
MZDOVOU ÚČETNÍ

Náplň práce

  • Vaším úkolem bude spravovat agendu daní
  • Každý měsíc budete zpracovávat mzdy zaměstnanců
  • Budete připravovat roční zúčtování daně z příjmu
  • Také vás čeká pravidelný reporting a další drobná administrativa

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi v oblasti mzdového účetnictví
  • Orientaci v pracovněprávních a mzdových předpisech
  • Německý jazyk výhodou, ale ne podmínkou

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc a další mimořádné volno při výjimečných rodinných událostech
  • 13. mzdu dle výsledků hospodaření firmy
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Lokalita: okres Žďár nad Sázavou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Monika Horáková
Tel.: +420739291337
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3761322   Datum zveřejnění: 12.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----