40 000 - 50 000 CZK

Elektro projektant (40-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Informace o mzde: 40000 - 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pro nově vzniklou pobočku v Ústí nad Labem hledáme silnou osobnost na pozici ELEKTRO PROJEKTANTA. Máte zkušenosti na obdobné pozici a vyznáte se v motorických a stavebních elektroinstalacích? Máte zájem podílet se na novém projektu? Pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Zpracování projektové dokumentace
  • Podílení se na realizaci díla podle dokumentace a zakreslení skutečného stavu
  • Výkaz rozpočtů
  • Zpracování výkazů výměr

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektra
  • Minimálně 3 roky praxe v elektroinstalacích
  • Znalost programů AutoCAD
  • Podmínkou je vyhláška č.50/1978 Sb. §8 pro silnoproud

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • mobilní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • možnost využít podnikovou chatu
  • teambuildingy, vánoční večírek

  • místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Kolstrunková
Tel.: +420773773884
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3761692   Datum zveřejnění: 12.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40000 - 50000