Specialista interních HR procesů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Semily, Česko
  • Informace o mzdě: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Steve Jobs kdysi prohlásil, že jediným způsobem, jak dělat dobře svojí práci, je milovat to, co děláte. A tak se Vás ptám: Láká Vás prosazovat inovace? Sjednocovat interní HR procesy napříč pobočkami? Láká Vás to vše i se zahraničním přesahem? Pokud jste si odpověděli třikrát ano, pak je zde velká šance, že si práci, kterou Vám nyní nabízím, zamilujete! Zašlete mi Vaše CV v anglickém jazyce a já Vám ráda řeknu více!

SPECIALISTA INTERNÍCH HR PROCESŮ

Náplň práce

  • Podílení se na procesu sjednocování interních procesů
  • Podpora v procesu zavádění procesních novinek
  • Výběr nejefektivnějších nástrojů a technik pro implementaci procesů
  • Vyhledávání příležitostí pro zefektivnění práce personálního oddělení

Požadujeme

  • Vzdělání ideálně v oblasti lidských zdrojů
  • Znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni (min. B2)
  • Aspoň 2-3 roky zkušeností v interním HR (výrobní podnik výhodou)
  • Zodpovědnou, komunikativní osobnost

Nabízíme

  • Pět týdnů dovolené
  • Tři sick days
  • Kvartální finanční bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování

Místo výkonu práce: okres Semily

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "SPECIALISTA INTERNÍCH HR PROCESŮ"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Karolína Ovesná
Tel.: +420734713292
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3765199   Datum zveřejnění: 21.10.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   -----